Venee+

11

Venee+ je zďaleka najvyspelejšou technológiou faziet bez preparácie  dostupných v zubárskom priemysle. Predstavuje rýchly spôsob vylepšenia vzhľadu nerovných zubov bez potreby ortodontického zásahu. Venee+ je výsledkom vyspelej techniky, ktorá robí veci lepšími pre pacientov a hladšími pre lekárov.

Prečo Venee+ ?

  • 1Žiadna bolesť, žiadne injekcie, žiadna príprava.
  • 2Permanentne biele zuby s atraktívnym tvarom.
  • 3Bezpečný a ľahký systém.
  • 4CAD/CAM presnosť a dizajn.
  • 5Počítačová dokumentácia pacientovej zložky.
  • 6Pokročilá technológia.
  • 7Dynamický a flexibilný systém.
  • 8Rozšírený počet odtieňov.

Na rozdiel od iných procesov využívajúcich fazety, Venee+ nevyžaduje žiadnu prípravu, ako napríklad brúsenie pacientových zubov, pretože je tenký takmer ako šošovka, a preto sa jedná len o vonkajšie pokrytie povrchu zubov, ktoré je veľmi pevné. K minimálnemu brúseniu môže dôjsť LEN ak je to v pacientovom prípade nevyhnutné a to za použitia redukčného kľúča.

 

Veneers

 

Proces:

I Analýza:

Na prvej návšteve sa vytvorí fotografia pacientovho úsmevu, potrebná na analýzu prípadu. Záznam pacientovho úsmevu je v našom procese zásadný, pretože ho považujeme za dobrý príklad toho, čo si chce pacient so svojimi zubami urobiť.

II Koncepcia:

Odňatie odtlačku pacienta prebehne na zubnej klinike a od tohto bodu bude mať pacient šancu vybrať si podľa seba tvar a farbu zubov z nášho katalógu. Obraz zo softvéru poskytne informácie o tom, kde zbrúsiť vysoké body a následne sa vykoná proces tvorby redukčného kľúča.

III Detailing:

Pacientova fotografia je následne prinesená do laboratória, kde sa uskutoční analýza prípadu. Použitím nášho Digital Design Smile softvéru naši grafickí dizajnéri vytvoria model toho, ako by mohol pacientov úsmev vyzerať. Počas tohto procesu už teda pacient má predstavu o tom, aký bude jeho úsmev.

IV Implementácia:

Redukcia kľúču je vykonaná s cieľom minimalizácie brúsenia do štruktúry zubov, aby sa dosiahol presný dizajn, ktorý si pacient vybral. Použitie redukcie bude VŽDY záležať na konkrétnom prípade pacienta.